95-100 Zgierz, ul. Wilamowska 20, Polska

Fotografia produktowa, fotografia reklamowa, komercyjna

Czym jest fotografia produktowa?

Fotografia produktowa to szeroko rozumiane pojęcie a ich definicji jest mnóstwo. Jedno natomiast jest pewne: w dzisiejszych czasach ciężko sobie wyobrazić katalog, folder, czy stronę internetową firmy bez profesjonalnie przygotowanych zdjęć. Fotografia reklamowa są to zarówno zdjęcia produktów (tzw. Packshoty), aranżowana fotografia produktowa, fotografia architektury, fotografia wnętrz i każdy inny rodzaj fotografii, który może być wykorzystany w celach reklamowych.

Fotografia reklamowa – jak to robię?

Nie da się zaprzeczyć, ,że jest to najbardziej komercyjny rodzaj fotografii, ale nie koliduje to z kreatywnym podejściem do realizacji powierzonego zadania. W tym rodzaju fotografii najważniejszy jest produkt, sposób jego przedstawienia i to jak on zostanie odebrany przez potencjalnego odbiorcę. Nieistotne czy jest to fotografia kulinarna czyli zdjęcia jedzenia, czy fotografia architektury czyli zdjęcia budynków i wnętrz ale to jaki cel mamy do osiągnięcia – to ustalam wspólnie z klientem przed podpisaniem umowy. Przy wykonaniu fotografii reklamowych czy produktowych ważne jest by zastosować odpowiedni sprzęt i metody fotografowania. Jako specjalista od fotografii często w porozumieniu z działami marketingu opracowujemy plan zdjęciowy pod kątem odpowiedniego stylu i scenerii tak aby zrealizowane przeze mnie fotografie produktu współgrały z filozofią marki, przewodnim hasłem firmy tak by trafić do docelowej grupy odbiorców.

Moja oferta

Moją ofertę kieruję przede wszystkim do firm, dla których odpowiednia prezentacja produktu w mediach i materiałach reklamowych stanowi priorytet. Na życzenie klienta wykonuję:
– fotografię produktową aranżowaną
fotografię katalogową (tzw. Packshot)
– fotografię wnętrz
– fotografię eventową

Dlaczego warto:

– badanie potrzeb podczas rozmowy wstępnej przy podpisaniu umowy
– ustalenie wspólnego harmonogramu prac
– zdjęcia próbne na specjalne życzenie klienta
– indywidualne podejście do każdego klienta
– realizacja zlecenia według wytycznych klienta i najwyższych wymagań profesjonalnej fotografii produktowej
– kreatywne podejście podczas każdej sesji
– profesjonalna obróbka graficzna
– indywidualna internetowa galeria zdjęć zabezpieczona hasłem

Cennik fotografii produktowejfotograf reklamowy, fotografia produktu, fotografia reklamowa, fotografia produktowa, fotografia katalogowa fotografia komercyjna

Zobacz Galerię

Kontakt do mnie:

Rafał Boruch t.501629619

mail: info@rafalboruch.com

Zostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.