95-100 Zgierz, ul. Wilamowska 20, Polska

Fotografia korporacyjna, biznesowa

Fotografia korporacyjna – czym jest?

Fotografia korporacyjna to nic innego jak portrety pracowników przedstawione w taki sposób by ich cechy osobowościowe przedstawione na zdjęciu wspierały wizerunek firmy. Prezesi, członkowie zarządu, dyrektorzy, czy szeregowi pracownicy powinni zostać uchwyceni na zdjęciach w taki sposób by podkreślić ich osobowość oraz charakter. Sesja biznesowa i zdjęcia pracowników danej organizacji powinny mieć podobny charakter i powinny być zrobione w zbliżonym świetle. Bardzo ważnym elementem na zdjęciach biznesowych jest wyraz twarzy modela. Ten niezwykle istotny element często pomijany przez fotografów jest jednym z ważniejszych elementów, w którym nieszczery uśmiech czy niepewny gest może zniweczyć zamierzony efekt wizerunkowy.

Do kogo skierowana jest moja oferta fotografii korporacyjnej, biznesowej?

Moją ofertę fotografii biznesowej kieruję głównie do firm, dla których budowa wizerunku jest istotnym elementem prowadzonej działalności. Nowoczesne, oryginalne zdjęcia jako nośnik wizerunku stanowią ważny element wizerunkowy każdej liczącej się na rynku korporacji. Dla takich ludzi są te sesje – dla ludzi sukcesu.

Jak wykonuję sesje zdjęciowe dla firm i korporacji?

Jednym  z ważniejszych elementów sesji biznesowej jest faza planowania. Wspólnie z klientem ustalam cele i korzyści jakie ma przynieść dana sesja. Co chcemy osiągnąć i jaki efekt wizerunkowy ma przynieść publikacja zdjęć. Przygotowanie planu zdjęciowego, to ważny element każdej sesji. Wspólnie wybieramy miejsce, które będzie odpowiednie do realizacji naszego celu. Wygląd ubrań, mimika i naturalny wygląd to kolejne bardzo istotne punkty, na których staram się zwrócić swoją uwagę. Ostatnim etapem w fotografii biznesowej jest postprodukcja. Obróbka i retusz zdjęć to wbrew pozorom bardzo pracochłonne zajęcie i zajmuje więcej czasu niż sama sesja. Ten element również ustalam wspólnie z zamawiającym i na życzenie przesyłam próbnie obrobione zdjęcia do wglądu i wstępnej akceptacji.

Fotografia biznesowa a fotografia mody – czy tak wiele je różni?

Fotografia korporacyjna czy fotografia biznesowa dla firm są bardzo zbliżone w procesie jej realizacji do fotografii mody. Jednak jest pewna zasadnicza różnica. Osoby, które są fotografowane w trakcie takiej sesji to przeważającej większości ludzie, którzy nie chcą się fotografować, lub tego nie lubią. Nigdy nie byli profesjonalnymi modelami i ciężko im dostosować się do takiej właśnie roli lub się tego po prostu obawiają. Moim zadaniem w tym przypadku jest ustawienie modela i danie kilku kluczowych rad tak aby poczuł się pewnie i swobodnie.

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty:

– badanie potrzeb podczas rozmowy wstępnej przy podpisaniu umowy
– ustalenie wspólnego harmonogramu prac
– zdjęcia próbne na specjalne życzenie klienta
– indywidualne i kreatywne podejście do każdej sesji
– realizacja zlecenia według wytycznych klienta i najwyższych wymagań profesjonalnej fotografii biznesowej
– dobrze wykonane zdjęcia biznesowe, korporacyjne są idealna wizytówką firmy
– profesjonalna obróbka graficzna
– indywidualna internetowa galeria zdjęć zabezpieczona hasłem

 

Cennik 

Fotografia korporacyjna, biznesowa, zdjęcia korporacyjne, biznesowe

Zobacz Galerię

Zobacz naszą nową stronę: Fotografia Biznesowa

 

Kontakt do mnie:

Rafał Boruch
t.501629619
mail: info@rafalboruch.com

Zostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.