95-100 Zgierz, ul. Wilamowska 20, Polska

Prywatne sesje zdjęciowe

Prywatna sesja zdjęciowa – sesja kobieca

Oferta ta skierowana jest do kobiet chcących zatrzymać chwilę i piękno w kadrze.  Nie ważne ile masz lat, czy miałaś wcześniej doświadczenia w pozowaniu, czy będzie to Twoja pierwsza przygoda przed profesjonalnym obiektywem fotografa. Nie istotne, czy masz kilka zbędnych kilogramów i nie masz jeszcze swojej wymarzonej sylwetki.  Sensualne zdjęcia, do których przygotuje Cię profesjonalna wizażystka pokażą jak jesteś piękna tu i teraz a moje doświadczenie zagwarantuje, że wspólnie osiągniemy zamierzony efekt.

 

Kobieca sesja zdjęciowa – sesja w bieliźnie

Czy kobieca sesja zdjęciowa to jest zawsze sesja w bieliźnie? Nie, zdecydowanie nie. Kobieca sesja zdjęciowa to jest również artystyczny sensualny portret. Prywatna sesja to również zdjęcia w koszuli czy ulubionych jeansach dlatego przed sesją w czasie rozmowy telefonicznej ustalamy wszystkie szczegóły.

Gdzie odbywa się sesja zdjęciowa?

Z racji tego, że pracuję w całej Polsce najczęściej sesje wykonuję w wynajętym apartamencie ale możemy też taką sesję wykonać w studio lub plenerze. Jeśli masz odpowiednie warunki, sesję możemy wykonać również u Ciebie w domu. Wszystko zależy od tego jaki efekt chcemy osiągnąć i gdzie będziesz się czuła najbardziej komfortowo.

Sesja kobieca – jak się przygotować?

Wszystkie informacje o tym jak się przygotować do sesji zdjęciowej przekazuję przed sesją. W czasie rozmowy telefonicznej przekazuję co powinnaś zabrać na sesję i jakie stylizacje do danego klimatu zdjęć najlepiej będą się nadawały.

Ile trwa sesja zdjęciowa?

Po pierwsze nie patrzymy na zegarek – chyba, że czas masz ograniczony. Zdjęcia trwają tak długo, aż osiągniemy zamierzony efekt. Samo przygotowanie do sesji, w przypadku gdy na sesji jest profesjonalna wizażystka trwa nawet 1,5 h. Sesja zdjęciowa buduarowa trwa ok 3-4 godzin i powstaje na niej kilkaset ujęć, z których wybieram  same najpiękniejsze kadry.

Ile kosztuje sesja zdjęciowa – cena sesji kobiecej?

Jeśli jesteś zainteresowana wykonaniem sesji u mnie napisz maila. Napisz z jakiego miasta jesteś i czy sesja ma być w wynajętym apartamencie. Napiszę jakie są aktualne ceny.

Sesja Sensualna, czy sesja erotyczna?

To jaki będzie miała charakter sesja zależy do Ciebie. To Ty przekazujesz mi informację, czy chcesz aby zdjęcia były sensualne, czy to ma być zmysłowy portret, czy odważna sesja erotyczna. Sesja buduarowa, czy fotograficzne akty? Pytanie to jest bardzo istotne, ponieważ zależy mi abyś otrzymała zdjęcia dokładnie takie jakie sobie wymarzyłaś. Oczywiście w dowolnym momencie sesji możemy to zmienić i zacząć robić zdjęcia bardziej odważne lub przeciwnie. Najważniejsze, abyś na sesji czuła się bezpiecznie i komfortowo.

Zostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.