95-100 Zgierz, ul. Wilamowska 20, Polska

Profesjonalne sesje zdjęciowe, fotograficzne

Sesja fotograficzna – czym tak naprawdę ona jest?

To nie jest zwykłe cyknięcie kilku zdjęć – to dość złożony proces. Nabierając doświadczenia przy realizacji sesji zdjęciowych z biegiem czasu coraz większy nacisk kładę na fazę planowania, gdyż to co zaplanujemy i z jaką dokładnością to zrobimy później odbije się na efekcie naszej pracy. Jeśli poświecimy wystarczająco dużo czasu na na zaplanowanie sesji i wspólną rozmowę  to zdjęcia będą naprawdę udane, trafione w punkt zgodnie z oczekiwaniami klienta. Ale jeśli ominiemy ten etap to tylko będę mógł zgadywać czy zdjęcia się Państwu spodobają. Spotykamy się lub ustalamy całą koncepcje wraz ze szczegółami wirtualnie. Doradzam, podpowiadam ale przede wszystkim realizuje Państwa wizje dotyczącą tej sesji. Na wcześniej wybrane miejsce sesji przyjeżdżam z profesjonalnym sprzętem fotograficznym, lampami studyjnymi oraz całym zespołem niezbędnych osób, którzy będą dla Państwa współtworzyli ten wyjątkowy projekt – wizażystką, stylistką a scenografem czy asystentem. Jako gotowy produkt otrzymujecie Państwo zdjęcia poddane wyjątkowo dokładnej obróbce graficznej i retuszowi, który spełnia najwyższe normy nowoczesnej fotografii.

Profesjonalne sesje zdjęciowe – do kogo skierowana jest moja oferta fotograficzna?

Oferta sesji fotograficznych skierowana jest zarówno do firm odzieżowych, producentów biżuterii, projektantów, stylistów, blogerów jaki  do osób które chcą na chwilę zatrzymać czas i uwiecznić swoje piękno. To propozycja skierowana do firm i instytucji jaki i osób prywatnych – kobiet i mężczyzn. To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do klienta. Możemy zrobić sesję zdjęciową w studiu, sesję w plenerze czy w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu i aranżacji. Może to być sesja modowa, sesja beauty, sesja glamour  lub każda inna. To doskonała okazja ukazać swoje produkty i usługi w nowym, lepszym świetle a dla osób prywatnych by polepszyć swoje samopoczucie i podnieść własną samoocenę.

Indywidualna sesja zdjęciowa to doskonała propozycja dla kobiet, mężczyzn, dzieci i dorosłych. Nie ważne czy masz 18 lat i chcesz zrobić prezent sobie czy koleżance, czy masz 40 lat i chcesz poczuć się jak prawdziwa fotomodelka, czy potrzebujesz zdjęcia do portfolio. Sesja zdjęciowa to również doskonały pomysł na prezent dla dziewczyny czy żony na urodziny, rocznicę, walentynki i pod choinkę -wtedy otrzymujecie pięknie zapakowany voucher. Z moją pomocą sprawisz, że Twoje marzenia staną się rzeczywistością.

Czym jest Sesja Modowa?

Sesja modowa, która ma spełniać najwyższe standardy fotografii mody to dość złożony projekt, który zaczyna się gdzieś właśnie teraz od wyboru fotografa, który ma zrealizować wizję klienta. Jednym z ważniejszych elementów dobrze zorganizowanej sesji modowej jest faza planowania, podczas której omawiamy koncepcję sesji i ustalamy miejsce, modeli, scenografię i inne ważne szczegóły. Fotografia mody,  którą ja wykonuję ma na celu  pokazanie ubrań, obuwia czy biżuterii w sposób oryginalny.  Zdjęcia mają zachwycać odbiorcę, zapadać w pamięć i opowiadać pewną historię zgodną z harmonią i filozofią firmy. Służą do budowania pozytywnego wizerunku, muszą nieść przekaz zgodnie z jej założeniami.

Czym jest Sesja Glamour?

Sesja glamour polega na przedstawieniu fotografowanej postaci w sposób bardzo zmysłowy, tak aby za pomocą ubioru, makijażu, fryzury ukazać jej seksualność. Styl glamour może zostać zaprezentowany zarówno za pomocą portretu, fotografii buduarowych (wykonywane są one najczęściej w sypialni, w bieliźnie),  czy np. sesji w kostiumie kąpielowym. Sesje erotyczne  i prywatne akty fotograficzne  wykonane w odpowiedni sposób mogą być traktowane jako fotografia glamour. Szczególne znaczenie ma tutaj oświetlenie, makijaż, włosy, seksowny strój, a także mimika modela, która najczęściej powinna wyrażać głębsze emocje.

Czym jest Sesja Beauty?

Sesja beauty jest to to  sesja skupiająca się na twarzy modelki, od ramion bądź szyi w górę. Zdjęcia beauty to głównie odpowiednio kadrowane portrety oraz bardzo bliskie zbliżenia np. tylko na oczy. Wykorzystywana jest najczęściej w reklamach kosmetyków i biżuterii.

 

Sesje zdjęciowe – dlaczego warto skorzystać z mojej oferty ?

– faza ustaleń jako jeden z nieodzownych elementów sesji
– cały zespół pracujący na ostateczny produkt w postaci zdjęć to profesjonaliści a nie osoby z przypadku
– podczas sesji mamy cały czas podgląd na żywo wykonywanych zdjęć na laptopie i możliwość dowolnej korekty zdjęć podczas jej trwania.
– perfekcyjnie wykonana sesja zdjęciowa zgodnie z pierwotnymi założeniami
– indywidualne podejście do każdego klienta
– profesjonalna obróbka graficzna i retusz zdjęć

sesje zdjęciowe :

Cennik sesji zdjęciowych

Sesje zdjęciowe – Zobacz Galerię

Przykładowe realizacje:Indywiduale sesje zdjęciowe, profesjonalne sesje modowe, glamour, beauty. Profesjonalne sesje fotograficzne, idealny pomysł na prezent, doskonała pamiątka na długie lata, indywidualne podejście do każdego klienta, kreatywne podejście podczas każdej sesji, sesja zdjeciowa, sesje zdjeciowe, sesja zdjęciowa, portfolio fotograficzne

 

Karolina Kowalkiewicz – sesja przed UFC

Modowa sesja zdjęciowa z Sylwią Nowak

Edytorial w Pałacyku w Otrębusach

Sesja zdjęciowa w Hotelu Tobaco

 

Kontakt do mnie:

Rafał Boruch t.501629619
mail: info@rafalboruch.com

Zostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.