95-100 Zgierz, ul. Wilamowska 20, Polska

Fotografia korporacyjna cennik

Cennik fotografii korporacyjnej

Niestety nie istnieje jeden uniwersalny cennik fotografii korporacyjnej ponieważ każda sesja jest inna.

Koszty wykonania sesji korporacyjnej zależą od wielu czynników.

Pierwszym, głównym czynnikiem jest ilość zdjęć jaka ma być przekazana klientowi w ostatecznej formie i ilość osób, które będą fotografowane.

Drugim bardzo ważnym czynnikiem jest miejsce wykonania sesji. Może to być studio, siedziba firmy lub jakieś miejsce publiczne.  Często ludzie otwierający działalność gospodarczą, tworzą stronę internetową i potrzebują na nią zdjęcia, a nie posiadają jeszcze siedziby firmy, lub jest ona w budowie czy remoncie i po prostu trzeba odpowiednie miejsce wynająć.

Trzecim czynnikiem jest rodzaj i stopień zaawansowania obróbki graficznej. Standardowo Obejmuje wywołanie zdjęć z plików RAW, ujednolicenie kolorów i świateł oraz usunięcie przebarwień i niedoskonałości skóry. Dodatkowo mogę wykonać pełen retusz osób na zdjęciach, usunięcie przedmiotów, czy wycięcie tła.

Dodatkowym kosztem jest praca wizażystki, która przygotowuje fotografowane osoby do zdjęć – dotyczy to również mężczyzn, praca fryzjerki, czy stylistki, od której można wypożyczyć ubrania na sesję.

Ostatnim czynnikiem, są pola eksploatacji na których będą wykorzystywane zrobione przeze mnie fotografie.

W związku z bardzo indywidualnym charakterem wykonania zdjęć korporacyjnych  proszę o przesyłanie zapytań ofertowych na adres: info@rafalboruch.com

Zostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.